NOVINKY

arr3! Poštovné zdarma pri objednávke nad 49 eur !arr3** VEĽKÝ VÝPREDAJ **Využite MEGA ZĽAVY na sexy bielizeň. Akcia platí do vypredania tovaru. Potešte sa kvalitne... arr3Tovar Vám radi darčekovo zabalímeNemáte čas zdržiavať sa balením u nás zakúpeného sexy prádielka? Objednajte si darčekové balenie len...

KONTAKTY

JANG-E, spol. s r.o.
Kynecká 1
949 01 Nitra
tel: +421 908 557 187
ewelin@ewelin.sk

TOVAR V AKCII

naša cena 7,20 EUR
naša cena 13,50 EUR

NAJPREDÁVANEJŠÍ

Darčekové balenie

 


 

Zľava 5 % pri registrácii

 


Nádherné darčeky na Valentína, originálne šperky za nízke ceny.

darček pre priateľku

viac na www.ewelin-bizuteria.sk


Úvod » * O SEXY PRÁDLE * » Tip na vianočný darček

* O SEXY PRÁDLE * / Tip na vianočný darček

Podarujte darček, ktorý poteší nielen obdarovaného

Narodeniny, špeciálne výročie, deň svätého Valentína, Vianoce... Existuje mnoho príležitostí, kedy chceme svojho partnera či partnerku potešiť a vyjadriť tak svoju lásku pekným darčekom. Avšak nájsť vhodný darček nie je vždy jednoduché a keď nápady dochádzajú, zíde sa každá rada. Ponožky a knižky síce nie sú darčekom na zahodenie, avšak pokiaľ chcete byť skutočne originálni, stavte na niečo intímnejšie-erotické spodné prádlo!

Správne zvolená bielizeň dokáže divy, o tom niet pochýb. Dokonale vyjadrí to, čo k svojmu partnerovi či partnerke cítime, po čom túžime, poodhalí naše tajné priania a čo-to napovie o našich (erotických) predstavách. Popustite preto uzdu svojej fantázii a nechajte sa inšpirovať. Pokiaľ si dáte skutočne záležať, stačí jeden kúsok, ktorý napovie viac, ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať...

Ponuka je rôznorodá

darcek pre priatelku na Vianocesatenovy zupan, satenove zupany

erotické body Alannis

Nežná biela, romantická ružová, dráždivá a erotická červená, zmyselná čierna.

Satén či čipka, do ktorej zahalíte svoje krivky, naproti tomu viac odhaľujúca ako zahaľujúca sieťka, alebo prúžky, ktoré držia pokope akoby silou vôle...

 

 

Spodné prádlo ako darček na Vianoce?

eroticka kosielka s cipkou

Dlhé zimné večery priam lákajú k posteľným radovánkam. Aby ste tmavým večerom dodali trošku výnimočnosti, pripravte pre svojho partnera dráždivé prekvapenie v podobe erotického prádielka.

Dôležité však je, aby ste osobu, ktorú plánujete obdarovať sexi kúskom spodnej bielizne, poznali. Aspoň trošku.

Pretože, obdarovať po mesiaci randenia svoju partnerku dráždivým kostýmom zajačika nemusí priniesť vytúžené ovocie. Preto, pokiaľ si nie ste istí, stavte skôr na klasiku. Peknou košieľkou, jemnou čipkou zaručene nič nepokazíte.


 

Adventný kalendár trošku inak

erotický kostým na Mikuláša, na Vianoce

December je mesiac, na ktorý sa tešia všetci. Môže za to neopakovateľná atmosféra Vianoc, vôňa punču, ihličia... S príchodom adventu sa do našich domovov vkráda čaro Vianoc. Pomaličky, ako pri odbaľovaní adventného kalendára.

Pripravte sa na tohtoročný advent trošku inak – pripravte si vlastný partnerský „trhací“ kalendár. Na každý decembrový deň/večer si s partnerom nachystajte erotické prekvapenie. A týždeň zavŕšte niečím skutočne horúcim. Na Mikuláša v podobe Santu v ženskej podobe, krátko pred Štedrým dňom k Vám domov zavíta šťavnatá kuchárka a priamo na Vianoce... to už necháme na Vás.

„Ewelin.sk, viac ako len spodné prádlo“